Kliknij, aby powiększyć:

Drożdżówki

Drożdżówki to nasza miłość od pierwszego kęsa! Podczas wypieku w cukierni panuje magia, która roznosi aromat przyjemności i prawdziwej słodyczy.

Drożdżówki to nasz konik, który kwitnie niczym kolorowe kwiaty na łące. W każdym kawałku skrywa się mnóstwo smaków, które rozpieszczają zmysły i wprawiają w dobry nastrój. To jak małe chwile szczęścia, które można sobie sprawić każdego dnia.

„Jeśli życie jest słodkie, to drożdżówki są jego ukoronowaniem”. To w nich skrywa się nasza miłość do cukiernictwa, to one są naszą wizytówką, która zawsze zaskakuje i zachwyca.

Co oferujemy?

W naszej cukierni znajdziesz wiele smaków drożdżówek, od klasycznych z makiem i serem, przez słodkie z owocami, aż po wyjątkowe połączenia, które skradną Twoje serce. 

„Każda drożdżówka to małe dzieło sztuki cukierniczej, które roztacza magię smaku”. To motto, które przyświeca nam przy tworzeniu naszych wypieków. Każdy kawałek to niepowtarzalny smak, który pozostaje w pamięci na długo.

Tworzymy nasze drożdżówki z myślą o Twoim guście. Nie eksperymentujemy gdy tego nie trzeba. Wiemy, że smak to podróż, to wspomnienie i pragniemy w ten sposób przenieść Cię do miejsca i emocji, które sprawią, że rozpłyniesz się z rozkoszy.

Zapraszamy do cukierni Rafael

Zapraszamy do naszej cukierni, gdzie smak i zapach naszych drożdżówek zawsze będą na Ciebie czekać. To tutaj skrywa się nasza miłość do cukiernictwa, to tutaj powstają nasze wyjątkowe wypieki, które kuszą i zachwycają każde podniebienie.

Skontaktuj się

Zachęcamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów zamówienia
lub poznania szerokiej oferty naszych słodkości.